Robotika uz konstruktora «Mindstorms EV3» bāzes

Robotika uz konstruktora «Mindstorms EV3» bāzes

Informācija par kursu

Kursa mērķis: Kurss sniedz unikālu iespēju bērniem skolas vecumā apgūt robotikas pamatus. Nodarbības attīsta radošo domāšanu un loģikas attīstību. Apmācību rezultātā jaunieši pilnveido konstruēšanas un programmēšanas iemaņas, attīsta radošo domāšanu un loģiku, iemācās strādāt komandā.
Sākums: 04.09.2017.
* par iespēju pievienoties grupai, lūgums rakstīt uz kursi@tsi.lv
Kursa ilgums: 9 mēnesi (144 ak.stundas).
1 nodarbības ilgums: 1,5 stunda.
Nodarbības notiek: 2 reizes nedēļā.

  • IESĀCĒJU LĪMENIS piedavā iepazīšanās ar «Mindstorms EV3» komplektu, programmēšanu datoru vidē un vienkāršu uzdevumu un projektu izpildi. Nodarbības notiek pirmdienās un ceturtdienās plkst 16:00 (kurss ieteicams 7 līdz 9 gadus veciem bērniem).
  • PAMATA LĪMENIS piedavā sarežģītāku uzdevumu izpildi, kas prasa iemaņas programmēšanas un konstruēšanas jomā, savu radošo projektu izveidi, izmantojot iepriekš iegūtās zināšanas. Nodarbības notiek otrdienās un piektdienās plkst. 16:00 (kurss ieteicams 10 līdz 15 gadus veciem bērniem).
Kursu valoda: krievu.
Pasniedzējs: Igors Ļaksa

 

Iepazīšanās nodarbība – bez maksas!

 


Kursu cenaMaksāt 39 EUR

[SVARĪGI] Pirms apmaksas veikšanas, pārliecinieties vai grupa ir nokomplektēta.

 

Kursu saturs

Nodarbību laikā jaunieši mācās vadīt robotus, darboties ar sensoriem (ultraskaņas, infrasarkanajiem, žiroskopiskajiem, krāsu un pieskaršanās sensoriem), programmēt robotus dažādu uzdevumu veikšanai (kustībai pa trajektoriju, krāsu un objektu atpazīšanai, kustībai pa labirintu u.c.) Praktisko uzdevumu veikšanās laikā tiek padziļināti apgūtas moderno robotu sastāvdaļas, savukārt vizuālā programmēšanas vide ļauj viegli un efektīvi apgūt algoritmizāciju un programmēšanu.

                  

 


 

Par pasniedzēju

Igors Ļaksa, inženierzinātņu maģistrs elektrotehnikā un ekonomikā, Transporta un sakaru institūta elektrotehnikas un telekomunikāciju katedras asistents, Lego robotikas pulciņa vadītājs. Viņa vadībā jaunieši veiksmīgi uzstājas robotikas turnīros un čempionātos, regulāri ieņemot pirmās vietas.

 


 

Pieteikties kursiem

 

 

 

 

Vairāk informācijas rakstot uz kursi@tsi.lv, Transporta un sakaru institūts, Lomonosova iela 1 – L8 laboratorijā., Rīga, LV-1019, Latvija, tālrunis: (+371) 67100652

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts