Accenture aicina pieteikties ziemas IT mācībām un praksei | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Accenture aicina pieteikties ziemas IT mācībām un praksei

http://www.rau.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/bootcamp_winter.jpg?itok=rgo-iq3v

2018.gada 28.novembris.
Informāciju sagatavoja Sanita Kalve.

Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums Accenture aicina pieteikties ziemas IT mācībām un praksei Accenture Bootcamps, lai 1–4 nedēļu laikā apgūtu IT pamatzināšanas un iemaņas karjeras uzsākšanai IT nozarē. Mācības ir bezmaksas.

Apmācības ir daļa no uzņēmuma personāla atlases programmas, pēc kurām sekmīgākie dalībnieki iegūst sertifikātu un apmaksātu praksi Accenture. Lielākā daļa jeb 90% no praktikantiem kļūst par Accenture darbiniekiem. Mācības ir pietuvinātas ikdienas darbam projektos, kuru laikā dalībnieki apgūst praktiskas, teorētiskas zināšanas un iemācās strādāt komandā.

Šajā ziemā uzņēmums sniedz iespēju pieteikties dažādiem 17 mācību kursiem, lai ikviens varētu atrast sev noderīgu apmācību programmu – gan cilvēki ar IT zināšanām, gan tie, kuru spēcīgā puse ir komunikācija. Pirmās ziemas sezonas IT apmācības sāksies janvāra beigās un ilgs līdz martam. Plašāk informācija par apmācību kursiem ir pieejama www.bootcamp.lv mājas lapā.

Pieteikumus IT mācībam un praksei Accenture Bootcamps sūta ne tikai IT studenti un absolventi, bet arī cilvēki, kas studē vai apgūst eksaktās zinības, inženierzinātnes, uzņēmējdarbību, enerģētiku, transportu, humanitārās zinātnes vai jurisprudenci. Tāpat novērojams, ka apmācībām piesakās aizvien vairāk meiteņu, piemēram, vasarā uzņēmuma testēšanas apmācībās lielākā daļa no dalībniekiem bija meitenes.

Lai pieteiktos ziemas IT apmācībām ir nepieciešamas pamatzināšnas par WEB tehnoloģijām un programmēšanas teoriju, izpratne par OOP konceptu, spēja uzrakstīt vienkāršu SQL. Lai pieteiktos IT konsultāciju apmācībām tiks vērtēta pretendentu spēja analītiski domāt un motivācija mācīties, kā arī nepieciešamas labas MS Office (Excel, PowePoint, Project) zināšanas, spēja strādāt ar informāciju un datiem, darboties pastāvīgi un komandā. Visas apmācības notiek angļu valodā.

Accenture programmēšanas apmācības un praksi organizē vairāk nekā desmit gadus. Ikdienas darbs tiek organizēts nelielās komandās un katram praktikantam ir mentors. Accenture nodrošina nozarē visvairāk jeb 230–300 apmaksātas prakses vietas gadā.

Pieteikšanās: Aizpildot pieteikuma anketu www.bootcamp.lv

Accenture ir viens no vadošajiem IT uzņēmumiem Latvijā un pasaulē. Accenture ir starptautisks vadības konsultāciju, tehnoloģisko pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 459 000 cilvēki, kas apkalpo klientus vairāk nekā 120 pasaules valstīs. Accenture Latvijas filiāle ir dibināta 2002. gadā. Uzņēmumā šobrīd strādā 1600 darbinieku.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts